Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перевод стран при регистрации


FreeManDoc

Recommended Posts

Всем доброго дня! 

 

Вот как раз неподалеку лежит похожая тема 'Перевод стран при заполнении адреса' и там вроде как приведен пример решения моей беды. Но дело все в тос что при переводе в БД файла oc_country  я меняю файлы в админке, а мне нужно чтобы на самом сайте произошли изменения в названиях стран. 

 

Меня, даже устраивает тот вариант, что придется вручную все самому перевести, лишь бы только знать, где капать, так как ни в базе данных ни в файлах к самому сайту я ненашел нужного документа. 

 

Буду рад любой подсказке и наводке на инфу.может у кого то есть готовый файл для базы ...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все, вопрос решен. Все успешно меняется, как я и думал в самой базе данных, только на сайте отображается спустя какое то время, а в админке сразу!  :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.