Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Сокрытие модулей для гостей


Recommended Posts

Собственно сабж.

Хотелось бы некоторые пункты меню/группы товаров/модули "специальные предложения"/сайтмап (все это для примера) выводить только залогинившимся покупателям (а в идеале - определенным группам). Подскажите как должно выглядеть условие и где лучше его править (понимаю что в темплейтах, но может есть метод на уровне движка?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


$this->customer->isLogged() - возвращает TRUE если залогинился, FALSE если гость.

$this->customer->getCustomerGroupId() - возвращает id группы, текущего пользователя.

куда их вставлять зависит только от вашей фантазии =)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


$this->customer->isLogged() - возвращает TRUE если залогинился, FALSE если гость.

$this->customer->getCustomerGroupId() - возвращает id группы, текущего пользователя.

куда их вставлять зависит только от вашей фантазии =)

Чтото моя фантазия не срабатывает.

насколько я понимаю все должно быть:

<?php if ($this->customer->isLogged()) { ?>.....код модуля......<?php } ?>

но что-то не работает. =(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.