Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как получить ссылку на список статей сайта?


Sakana

Recommended Posts

Подробнее...

Интересует вывести все статьи на одной странице подряд, друг за другом именно их содержимое. Особенно хорошо получится если если есть возможность анонс статьи и ссылку подробнее

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


можно поподробнее, что нужно такого, что не делают модули для ОС , например этот http://www.opencart....=0#.UTx0y9Y73ko и ему подобные?

Да, вот это достаточно близко, спасибо попробую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так все-таки, подскажите как получить эту ссылку? как при помощи модуля о котором речь идет выше вывести список статей? куда их добавлять и по какой ссылке они будут доступны?

Может быть есть какая-нибудь возможность просто получить список статей, представим что я поставлю сортировку -1 для статей, чтобы они не выводились в футере и правой колонке, как я могу посмотреть список статей в этом случае?

у меня ocStore 1.5.1.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.