Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помощь по мелкой настройке сайта


Recommended Posts

Доброго времени суток! Решил открыть свой маленький интернет магазин по продаже маечек.

www.siderit-shop.ru

собственно задачи:

во вложении лежит картинка, она показывает категории товаров - при этом все надписи кроме сосбвтенно указанаххы категорий на английском.

Если вы зайдете на галвную страницу - то внизу будут 4 майки если навести на них курсорчик будет надпись "text quick". тоже хотелось бы убрать.

следующее - помочь настроить валюты, евро можно убрать, а вот долары и русские рубли сделать чтобы номрально работали.

И вообще посмотреть что можно оптимизировать и поднастроить - я не очень давно дружу с этим движком.

Спасибо!

ПС. сколько аткие услуги стоят я без понятия так что предлагайте сами цену. но не думаю что это безумно сложно, просто не знаю где править код.

post-30266-0-65889700-1362574430_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


клевые футболочки, я б себе взял такую : "siderit-shop.ru/index.php?route=product/product&product_id=29" будь по младше и с менее консервативным :)

По теме:

а что собсно с валютами не так, кроме их расположения?

Змінено користувачем afwollis
не надо
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.