Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Как дублировать элементы сайта?


Magi

Recommended Posts

Предположим для некоторых частей сайта мне необходим альтернативный header. Например я не хочу чтобы в maintenance отображался header с менюшкой, а только логотип.

<?php echo $header; ?> 
<div id="content"><?php echo $message; ?></div>
<?php echo $footer; ?>

Удалять первую строчку - не дело, т.к от нее зависит стиль оформление footer. Следовательно стоит сделать альтернативный header.

Я дублирую catalog\controller\common\header.php и catalog\view\theme\default\template\common\header.tpl

Затем переименовываю их в header_mnt.php и header_mnt.tpl, прописываю <?php echo $header_mnt; ?> в maintenance.

После этого редактирую header_mnt.tpl убрав менюшку, а в header_mnt.php заменяю все строки содержащие header на header_mnt.

Естественно все это не работает, php echo не находит никаких $header_mnt. Как заставить все это работать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Готово! Благодарю за подсказку. Сначала правда выбивало

Fatal error: Class 'Controllercommonheadermnt' not found in W:\home\testcart.local\www\system\engine\controller.php on line 42

Оказалось в header_mnt.php вместо

class ControllerCommonHeader_mnt extends Controller

надо было писать без слеша

class ControllerCommonHeadermnt extends Controller

Годно вышло: http://rghost.ru/4451315/image.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.