Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] SEO Автор тексту категорії / фільтра з датою оновлення контенту + мікророзмітка


Recommended Posts

SEO Автор тексту категорії / фільтра з датою оновлення контенту + мікророзмітка


SEO Автор тексту категорії / фільтра з датою оновлення контенту + мікророзмітка


 

Багато SEO-фахівці просили мене доробити це на клієнтських проектах, я вирішив, що потрібно це добро зібрати в модуль та уявити масам. Якщо Ви ще не замислювалися про такий модуль, то варто задуматися)

 

Що вміє модуль

 

Модуль виводить на сторінку категорії в текст-опис категорії товару (або посадкову OcFilter) розмічене Schema Org вікно з виведенням автора статті, дати оновлення контенту. Дата оновлення контенту оновлюється 1 раз на день, кожного тижня або кожного місяця.

 

Переваги

 

  1. Додає Автора до текстів категорій, що збільшує довіру з боку пошукових систем
  2. Додає актуальну дату поновлення контенту, що позитивно впливає на ранжування сторінки за поточними ключами.
  3. Схемою, що позитивно впливає на все, що описано вище


Як користуватися

 

  1. Встановлюєте модуль
  2. Заходьте в налаштування SEO Автор статті + дата оновлення контенту з мікророзміткою by Radaevich
  3. Заповнюєте всі поля, вибираєте як часто оновлювати дату оновлення контенту (SEO фахівці радять ставити раз на місяць, деякі раз на день тут вже на Ваш розсуд)
  4. Спостерігаєте висновок автора на кожній сторінці категорії / посадковий OcFilter, де заповнено опис. Якщо опис не заповнено, то й автора не матиме.
  5. Отримуєте трафік)


Встановлення

 

Стандартна, через установник в адмінці

Ключ кидаю особисто у повідомленнях - будні дні з 10:00 до 18:00


модуль поверненню не підлягає

 

Тестувалося на шаблонах octemplates і на default. Теоретично має працювати усім. Якщо будуть проблеми, пишіть. Можу підігнати під потрібний вигляд, доопрацювати функціонал за окрему монету, якщо комусь потрібно.

 

Всім величезного органічного трафіку.

 

Модуль найкраще працює у зв'язці з

 


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.