Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обробка прайсів постачальників, та порівняння цін


Recommended Posts

Добрий день шановній спільноті , хочу запитати у Вас, рекомендацій, та дій, як краще зробити, бо заплутався, яке саме рішення мені потрібно, нижче розпишу дій, які потрібно, та який модуль краще обрати)?

Мені потрібно реалізувати синхронізацію між прайсами постачальників, з моїм прайсом!

Я збираюсь формувати власний прайс лист, з товарів, які є в наявності, та доповнювати його, товарами з прайсів постачальників, які у моєму прайсі відсутні!
Взяємозвязок буде відбуватись за допомогою схожістю найменування, або за допомогою кодів товару!

Після формування прайсу, чи можливо налаштувати таку можливість моніторингу цін, конкурентів? Таким чином, щоби наприклад писав в пошуку конкретне найменування,і мені пропонувало усі доступні ціни, від різних постачальників!

Схожий модуль, я знайшов, називається PriceMatrix, але нажаль він рашитський, тому не хочу плати країні агресору, і намагаюсь знайти альтернативу.

Дякую всім за допомогу, та поради, які краще використати, займаюсь тим питання дуже давно, і ніяк не можу знайти рішення((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.08.2024 в 14:39, altab_custom сказал:

Після формування прайсу, чи можливо налаштувати таку можливість моніторингу цін, конкурентів? Таким чином, щоби наприклад писав в пошуку конкретне найменування,і мені пропонувало усі доступні ціни, від різних постачальників!

Так вам потрібен моніторинг цін конкурентів, чи постачальників? Почитайте про модуль АОП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Мені потрібно реалізувати такий функціонал: 

- Прайси-Постачальників надаються нам у вигляді Excel-файлу або http-посилання (Google Sheets)
- Встановлення взаємозв’язків між найменуванням Головного Прайс-Листа та Прайс-Листів Постачальників (Можливість встановить зв’язки у таких форматах Артикул-Артикул / Найменування - Найменування / Ручний спосіб співставлення зв’язків)

- Глобальний пошук товарів по артикулу або по назві (по всім прайсам), фото прикріплю нижче (Важливо)

image.thumb.png.d26fa0a5b089e6da5241f873c9e7e199.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.08.2024 в 23:11, altab_custom сказал:

- Глобальний пошук товарів по артикулу або по назві (по всім прайсам), фото прикріплю нижче (Важливо)

 

Немає такого, не потрібно воно в опенкарті, це не функціонал магазину продажів.

08.08.2024 в 23:11, altab_custom сказал:

- Прайси-Постачальників надаються нам у вигляді Excel-файлу або http-посилання (Google Sheets)

АОП читає xlsx, xls, cvs, xml, yml формати в тому числі і завантаження за посиланням

 

08.08.2024 в 23:11, altab_custom сказал:

- Встановлення взаємозв’язків між найменуванням Головного Прайс-Листа та Прайс-Листів Постачальників (Можливість встановить зв’язки у таких форматах Артикул-Артикул / Найменування - Найменування / Ручний спосіб співставлення зв’язків)

товари зв’язуються за допомогою функціоналу альтернативних атрикулів, але все залежить від того що в прайсах самих постачальників

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.