Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Learning Management System


Recommended Posts

Якщо сподобався саме цей модуль то пишіть автору - може портує на двійку (враховуючи сумарну кількість продажів для 3-4)

 

Можна ще ризикнути купити і створити запит в комерційний розділ, думаю реально змінити twig на html, звісно якщо потрібний код виявиться не закритий через ioncube - оцінка вже по факту бо треба дивитись що під капотом по ФТП.

 

Або створити сервіс на трійці та інтегрувати його з вашою двійкою через брідж.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 07.07.2024 в 20:07, drOC сказав:

Якщо сподобався саме цей модуль то пишіть автору - може портує на двійку (враховуючи сумарну кількість продажів для 3-4)

 

Можна ще ризикнути купити і створити запит в комерційний розділ, думаю реально змінити twig на html, звісно якщо потрібний код виявиться не закритий через ioncube - оцінка вже по факту бо треба дивитись що під капотом по ФТП.

 

Або створити сервіс на трійці та інтегрувати його з вашою двійкою через брідж.

Я просто під 2.0 нічого схожего взагалі не знайшла.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго вечора,

 

зараз часто виключають світло і я не встигаю за всім, можу відповідати не одразу.

 

який у вас зараз магазин на двійці (можна посилання) і чому вам треба саме на нього інтегрувати а не поставити на трійку поряд?

там спільна база акаунтів чи у чому справа?

 

я б поставив поряд на трійку просто на чистий магазин і що треба можна синхронізувати між двома опенкартами.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.07.2024 в 18:21, drOC сказав:

Доброго вечора,

 

зараз часто виключають світло і я не встигаю за всім, можу відповідати не одразу.

 

який у вас зараз магазин на двійці (можна посилання) і чому вам треба саме на нього інтегрувати а не поставити на трійку поряд?

там спільна база акаунтів чи у чому справа?

 

я б поставив поряд на трійку просто на чистий магазин і що треба можна синхронізувати між двома опенкартами.

 

ставка $15/год

https://www.sotvorchestvo.biz

В ідеалі мені б хотілось, щоб домен шокли бул типу https://www.sotvorchestvo.biz/school - якось так.
І щоб аккаунт клієнта в школі був би і аккаунтом клієнта в магазині, щоб мати, наприклад, можливість давати знижки в магазині клієнтам школи, щоб їм не треба було двічі реєструватись.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну так для цього і пропоную використовувати брідж (міст) для різних БД а не займатись інтеграцію куди більшої кодової бази.

 

Другий інстанс опенкарт можна налаштувати на віртуальний каталог або фізично його там розмістити.

 

Коротше вам варто поставити чистий опенкарт під той модуль, купити / встановити його і далі вже синхронізувати бази покупців (customer)

Так у вас буде щонайменше офіційна підтримка модуля від розробника (якщо він її надає) і мінімум мороки з інтеграцією.

 

Просто на чистий рушій поставити поряд.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.