Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Здравствуйте, помогите пожалуйста опенкарт 3


st1212

Recommended Posts

Вывел я в карточку товара и в категории поля SKU, Ean ..... и так далее, в админки выглядит так sku-поменял на цвет.  Например цвет пишу красный. слово цвет могу перевести на укр язык. А вот всё что я пишу красный, зёлёный  не могу понять как сделать мультиязычное поле, что бы было на укр и на рус языке когда человек выбирает язык. Вот в атрибутах есть такая функция можно вписывать и русский и украинский. Помогите это сделать с полями SKU..... что бы в админке данные поле sku.... можно было писать разные цвета на двух языках. 

разработ.PNG

разработка2.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.06.2024 в 19:34, st1212 сказав:

SKU, Ean .....

ці поля не є мультимовними

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Автор, если вы хотите выводить в этих поля какие-то двуязычные значения, вам проще вывести вместо них в нужное место значения атрибута с определенным id

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Краще напишіть що хочете отримати в результаті і для чого цей велосипед..

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.06.2024 в 23:53, Lito911 сказал:

Краще напишіть що хочете отримати в результаті і для чого цей велосипед..

Доброго дня, у мене сайт на укр і на рос. мові, я хочу коли покупець натискає на свою мову, слова які  я виділив жовтим кольором, вони змінювалися на потрібну мову

Снимок554.PNG

Снимок555.PNG

Змінено користувачем st1212
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.06.2024 в 12:35, st1212 сказал:

Доброго дня, у мене сайт на укр і на рос. мові, я хочу коли покупець натискає на свою мову, слова які  я виділив жовтим кольором, вони змінювалися на потрібну мову

Снимок554.PNG

Снимок555.PNG

Це через атрибути потрібно робити, а не через ці поля, розміри також можна було б зробити через опції, щоб клієнт міг обрати при покупці.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.06.2024 в 12:35, st1212 сказал:

я хочу

 

используйте атрибут либо сделайте поля eanua mpnua и выводите их в зависимости от нужного языка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.