Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Порадьте Seo спеціаліста


Recommended Posts

Добрий день. Порадьте Seo спеціаліста, можливо хтось відгукнеться сам.

Коротко: інтернет-магазин тематика: кондиціювання, вентиляція, теплові насоси з послугами монтажу по Києву. На сьогодні сайт перенесено з 2.3 на 3, разом з url-ами. Зараз трохи не дороблений шаблон, але суть не в цьому. Більше інформації вже дам у ПП.
Потрібна допомога з просуванням, хотілось б почати з найбілш важливих речей по сайту. Кошти на це будуть виділятися, але у міру розумного. Дещо можемо робити самостійно, самому цікаво розібратися.

Було б добре почути якісь розцінки на курирування або консультації. Дякую!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы не стесняйтесь - постите ссылку, расскажите историю - не было ли фильтров и санкций, не генерили ли чатом жпт тексты, регион продаж Киев или Украина?

27.05.2024 в 17:48, TBou3aBTpaK сказал:

Кошти на це будуть виділятися, але у міру розумного

вот тут у всех мера разная.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


 

27.05.2024 в 21:55, kulinenko сказал:

Вы не стесняйтесь - постите ссылку, расскажите историю

 

У мене немає мети створювати з теми публічне обговорення просування мого сайту. Не бачив жодного успішного проекту з такою стратегією, чи сайти у топі так і роблять?)

 

Ви в ПП не бажаєте обговорити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28.05.2024 в 16:27, TBou3aBTpaK сказал:

 

 

У мене немає мети створювати з теми публічне обговорення просування мого сайту. Не бачив жодного успішного проекту з такою стратегією, чи сайти у топі так і роблять?)

 

Успех проекта не зависит от публичного обсуждения истории сайта. Наоборот многие проекты выкладывают что бы могли оценить, дать советы по оптимизации итд.

28.05.2024 в 16:27, TBou3aBTpaK сказал:

Ви в ПП не бажаєте обговорити?

Тематика продажи кондиционеров, вентиляции + услуг по монтажу и установке в Киеве - конкурентная, у меня стоимость продвижения 500 евро в месяц таких высококонкурентных тематик. Если вам интересно вот телеграм @kulinenko, про обсуждение вы правильно пишите - есть много нюансов сейчас по ассортимент, контенту, региональном развитии итд

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.