Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

совместимость модулей купленных на opencart.com под опен карт 2,3 и окстор 2.3.2


Recommended Posts

день добрый, хочу купить модуль подарков на opencart.com  будет ли модуль разработанный под опен карт 2,3 работать на окстор 2.3.2? если нет есть какой то общий механизм адаптации?

Змінено користувачем dmitriy2506
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • dmitriy2506 changed the title to совместимость модулей купленных на opencart.com под опен карт 2,3 и окстор 2.3.2
18.03.2024 в 20:58, spectre сказал:

С вероятностью 95% будет все окей

Не факт. Если это модуль подарков, там, скорее всего, вывод в шаблон, а если шаблон не дефолтный, то...)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.03.2024 в 21:24, Etegro сказал:

Не факт. Если это модуль подарков, там, скорее всего, вывод в шаблон, а если шаблон не дефолтный, то...)

 

В этом случае не имеет значения опенкарт это или окстор)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я бы сказал так: с вероятностью 95% он не заведется сходу не по причине того, что модуль под Опенкарт, а у автора Окстор :) Если шаблон конечно не дефолтный.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.