Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Error_agree при написании в "обратную связь.


Recommended Posts

Здравствуйте.Спасибо что помогли с фильтром.Возникла проблема,которую сам я решить не смогу,ибо не понимаю ее зародыша.Невозможно написать по поводу продукции с помощью обратной связи.Выводит ошибку error_agree.Кто знает как это решается,и сложно ли это?image.thumb.png.ead650238a6a4bd5f120d76ba0e59b94.png 

Змінено користувачем D_Dankovskiy
Грамматическая ошибка
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У вас немає чекбоксу з прийняттям Згоди. Або вимкнути перевірку, або додати на сторінку чекбокс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.02.2024 в 11:01, Flint2000 сказал:

У вас немає чекбоксу з прийняттям Згоди. Або вимкнути перевірку, або додати на сторінку чекбокс

Можете пожалуйста подсказать как это сделать.Я попробовал по коду создать кнопку, чисто на сайте в коде элемента.Когда добавил - все сработало.Но мне нужно найти где на хостинге,в какой папке отвечает файл именно за обратную связь.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.02.2024 в 11:45, D_Dankovskiy сказав:

Як саме вимкнути перевірку?

 

Або в адмінці, якщо є такі налаштування, або в контролері

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Контроллер це код на хостингу так?Я намагався знайти це у адмінці але не зміг,може підкажете оба методи?Вибачаюсь що так туплю,якщо в вас є можливість,вельми дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.02.2024 в 12:33, D_Dankovskiy сказал:

Контроллер це код на хостингу так?Я намагався знайти це у адмінці але не зміг,може підкажете оба методи?Вибачаюсь що так туплю,якщо в вас є можливість,вельми дякую.

 

вам поможет чатгпт (это не шутка)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.