Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шукаю хто допоможе з низкою накопичених проблем. Не працює корзина, треба полагодити відображення "наявності", перемикач мови і т.д.


Recommended Posts

Шукаю хто допоможе з низкою накопичених проблем. Не працює корзина, треба полагодити відображення "наявності", перемикач мови і т.д.

Ну і це не всі проблеми

- зайві фіди - пром, ронтар, і так далі. В ідеалі закоментувати та написати де розкоментувати раптом знадобляться

- висить перемикач UA/RU і не працює, просто поставили укр за замовчуванням. Не знаю як його підключити, можна просто прибрати.

- пошукати зайве сміття типу того російського, про який у форумі писали (я знайду - там якись лічильник, чи щось типу того)

- при завантаженні сторінок у консолі вилазять помилки від фейсбук-пікселя та й гальмує завантаження.

- прикол зі статусами та оновленням кількості.

і треба ще зміни по зовнішньому вигляду.

Вопщем, є трохи роботи.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Актуально! Програміст з форуму з яким почав співпрацювати полагодив кошик і пропав зі зв'язку. Сподіваюся з ним все добре. Але нажаль строки тиснуть, треба виправляти помилки. Шукаю знову.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.