Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Problem with parcel machine list!! Urgent 1 day


Recommended Posts

The problem with the formation of the list of parcel machines. Everything is generated by 1 list through switches without dividing by city. It is very urgent to solve this problem in 1 day maximum, you can offer your price. It is necessary to make through 2 select tags in 1 the choice of the city, in the second the choice of the parcel machine.
For smartpost and omniva modules.
The problem is possible in opencart itself, as it was written to the developers, and the modules provide for division by city, but for some reason the function does not work

изображение_2023-05-18_141340098.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да просто на английском так, как не знаю можно тут как то редактировать, и не знаю как тут работает язык есть ли тут вообще английская версия сайта для иностранцев извините за дублирование. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.