Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Мелкая верстка - opencart 2.3


Recommended Posts

Сайт. Нужно несколько правок)). 

 Установил бесплатный модуль вывода подкатегорий на главную.

 

IMG_20230310_114525_308.thumb.jpg.d1e27c4ef059e5b74a1b0714ed93a3c6.jpg

 

Модуль отображается калично, в моб версии и в десктопной.

 

Что есть в настройках модуля:

 

IMG_20230310_120130_039.thumb.jpg.351db1d2456680c6c69d9b2931438aad.jpg

 

Модуль устанавливается простым копированием файлов. Нужна возможность в него дописать стили, в отдельный файл, так чтобы я мог его всегда использовать со следую8ими требованиями:

 

1. Заполнение по ширине страницы в зависимости от ширины значка (в моем случае 100×100). Например, в моем случае они бы сейчас идеально смотрелись по 8мь в ряд)) 

 

 - в моб версии они вообще все сверху вниз стоят((

 

2. Обвести рамкой каждый значек, как на сайте обведены товары, или отдельные блоки. Скруглить края.

 

3. Отцентровать значки, скрыть подписи к ним.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго

По перше... вам треба прибрати (замінити) заборонену законом України про державу-терориста та символіку вторгнення - ганчірку аквафреш.
Ви хочете щоб покупці залишали ваш магазин нічого не купивши? Я, наприклад,  як бачу на сайтах таку ганчірку, зразу ж закриваю цей сайт. Огидно

 

6086194929.png

 

Ось в мене є невеличкий модифікатор, котрий замінює цю ганчірку на зображення RU

 

ru-ru.black.ocmod.zip

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.