Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Де змінюється тайтл головній сторінці?


Serg5

Recommended Posts

Дуже довго не міняли тайтл головній сторінці зараз йде переоптемезація, але я не пам'ятаю де змінюється тайтл головній сторінці, пробував поміняти в налаштуваннях, але там тільки одна версія і то тайтл чомусь не помінявся (

У сайту 2 версії рус и Укр

опенкарт 3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.01.2023 в 11:12, chukcha сказал:

Вам нужен "специальный" модуль

Зараз якось стоїть опис тайтлу на рус і Укр

не хочеться і за одного тайтла купувати модуль (

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.01.2023 в 11:16, Serg5 сказал:

Зараз якось стоїть опис тайтлу на рус і Укр

не хочеться і за одного тайтла купувати модуль (

Якщо стоїть, то в чому питання?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

06.01.2023 в 11:22, chukcha сказал:

Якщо стоїть, то в чому питання?

Мені потрібно перейменувати, але я не знаю де його відредагувати ( Напевно редагували десь у самому коді раніше

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Підкажіть де в коді можливо подивитись ?
шукав тут  catalog/controller/common/home.php і system/storage/modification/catalog/controller/common/home.php

ось що там 
 

$data['title'] = $this->document->getTitle();
$data['description'] = $this->document->getDescription();

<title>{{ title }}</title>

Де цей клятий тайтл ...(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.01.2023 в 16:13, WarStyle сказал:

А seo мультиязык случайно не стоит никакой?

у модулях немає (

 

шаблон технікс

Змінено користувачем Serg5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 06.01.2023 в 16:13, WarStyle сказав:

 

А seo мультиязык случайно не стоит никакой?

Якби стояв, не було б цієї теми

Бо там є такий функціонал )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.01.2023 в 02:27, annnn сказал:

ну так в загальніх налаштуваннях змініть
вам же навіть скрін прикріпили в першій відповідді

 

06.01.2023 в 10:11, Serg5 сказал:

пробував поміняти в налаштуваннях, але там тільки одна версія і то тайтл чомусь не помінявся (

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.01.2023 в 11:47, chukcha сказал:

прошло 2 дня - результат - 0
Модуль - не хочу.

модуль щоб перейменувати тайтл серйозно?

08.01.2023 в 22:51, annnn сказал:

слушай
либой найми на фрилансе человека кто более адекватен
либо хер знает. руки в станок засунь, что бы выровнять обратно
это ебланство уже реально заебало тут

Пиши по справі, не знаєш як писати так навіщо ці тупі поради??? це форум, я ж не знав що для форуму як перейменувати тайтл, це складне завдання, при цьому 0 порад, крім купи модуль, і банальний поради поміняти в налаштуваннях, де на початку тема я відразу написав що це не працює 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.01.2023 в 09:55, Serg5 сказал:

 

Пиши по справі, не знаєш як писати так навіщо ці тупі поради??? це форум, я ж не знав що для форуму як перейменувати тайтл, це складне завдання, при цьому 0 порад, крім купи модуль, і банальний поради поміняти в налаштуваннях, де на початку тема я відразу написав що це не працює 

Ви розумієте в чому справа....
Якщо у вас нема в налаштуваннях, різні тайтли до різних мов, то треба це зробити. Правильно?
Ви самі не можете це зробити, тобто треба когось найняти.
Звісно ніхто "просто так" робити не буде, особисто під вас писати модифікатор (фактично модуль зміни тайтлів в залежності від мови)
Це ж хтось буде витрачати свій час. Я не думаю що всі альтруїсти, коли стосується часу. У всіх є сім'ї чи якісь життєві потреби на які краще витратити час. Ніхто зараз не буде розкидуватися часом (тим паче коли електрику вимикають часами)
Все. Змінилася парадигма часу. "Вибачте, що витратили на мене час", ось так кажуть багато людей. І наголос як мінімум на слові "вибачте"
Тобто кожен повинен поважати час іншого.
Вам же це треба.
А ціна ЧАСУ (читаємо роботи, на яку витрачається кимось час) буде коштувати стільки ж скільки якийсь модуль, бо їх ціна в принципі  копієчна на даний час (нікому ж не треба казати рівень інфляції зараз).
Ось вам і вибір коли ви самі не можете зробити. Ніхто за вас не буде це робити. А ви прямо "вимагаєте" - "зробіть мені безкоштовно новий модуль і дайте його сюди". Ну якось це не вірно.
Я вважаю кожна робота (час) повинна оплачуватися, це закон економіки, двигун економіки та інвестицій. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.01.2023 в 10:15, markimax сказал:

Якщо у вас нема в налаштуваннях, різні тайтли до різних мов, то треба це зробити. Правильно?

Модуль для різних мов стоїть на товари та категорії, мені треба тільки редагувати тайтл головної і все . 

09.01.2023 в 10:15, markimax сказал:

Звісно ніхто "просто так" робити не буде, особисто під вас писати модифікатор (фактично модуль зміни тайтлів в залежності від мови)

Модифікатор, щоб редагувати тайтл?

 

Я не вимагаю, але коли я пишу в опис проблему, і якийсь хер від якого 0 користі пише, що його тут що та не влаштовує, це я вважаю не адекватно.

Добре я зрозумів що редагувати тайтл головної в опенкарт це дуже складна задача, будем шукати хто зможе помогти, я тут думав це дрібниця і саме тому зробив тему на форумі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.01.2023 в 10:15, markimax сказал:

Ви розумієте в чому справа....
Якщо у вас нема в налаштуваннях, різні тайтли до різних мов, то треба це зробити. Правильно?
Ви самі не можете це зробити, тобто треба когось найняти.
Звісно ніхто "просто так" робити не буде, особисто під вас писати модифікатор (фактично модуль зміни тайтлів в залежності від мови)
Це ж хтось буде витрачати свій час. Я не думаю що всі альтруїсти, коли стосується часу. У всіх є сім'ї чи якісь життєві потреби на які краще витратити час. Ніхто зараз не буде розкидуватися часом (тим паче коли електрику вимикають часами)
Все. Змінилася парадигма часу.
Вам же це треба.
А ціна ЧАСУ (читаємо роботи, на яку витрачається кимось час) буде коштувати стільки ж скільки якийсь модуль, бо їх ціна в принципі  копієчна на даний час.
Ось вам і вибір коли ви самі не можете зробити. Ніхто за вас не буде це робити. А ви прямо "вимагаєте" - "зробіть мені безкоштовно новий модуль і дайте його сюди". Ну якось це не вірно.
Я вважаю кожна робота (час) повинна оплачуватися, це закон економіки, двигун економіки та інвестицій. 

а модуль до речи ваш стоїть SEO CMS MULTILANG 3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.01.2023 в 10:36, Serg5 сказал:

Модифікатор, щоб редагувати тайтл?

 

А ви як думали! Так, модифікатор окремий (читаємо модуль)
Не костилями ж прямо в коді оригінальних файлів опенкарт вам магазин псувати.
 

09.01.2023 в 10:39, Serg5 сказал:

а модуль до речи ваш стоїть SEO CMS MULTILANG 3

Так там є цей функціонал!
В чому питання то?
Налаштуйте.

 

07.01.2023 в 13:59, WarStyle сказал:

Может он стоит, но он об этом не знает?)

Не знає

 

06.01.2023 в 16:54, Serg5 сказал:

у модулях немає (

 

Ви ж самі написали, що немає

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.