Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль редиректов, аналог FX Redirect&Migrate Manager


Recommended Posts

Вітаю.

Шукаю заміну модулю FX Redirect&Migrate Manager от Otvet, цікавить саме функціонал:
 

Цитата

 

 Smart Redirect или "умный редирект":

Функция автоматического поиска страницы на которую необходимо направить посетителя, в случае если какая либо страница не найдена

Допустим был сайт с адресами вида  site.com/item/tapochki-belie-m24.html

Теперь стало new-site.com/mens/tapki/tapochki-belie-m24

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.12.2022 в 21:28, chukcha сказал:

Что-то сомнительное желание, но сделать такое можно

Но почему? Переносил магазин с самописного движка на опенкарт и как раз похожая ситуация с изменением названий и вложенности категорий. Я понимаю можно реализовать по другому, но вот в данном случае такое решение в виде модуля помогло решить задачу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 10.12.2022 в 21:52, bakser101 сказав:

Но почему? Переносил магазин с самописного движка на опенкарт и как раз похожая ситуация с изменением названий и вложенности категорий. Я понимаю можно реализовать по другому, но вот в данном случае такое решение в виде модуля помогло решить задачу.

Все можно сделать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.