Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Парсинг товарів за допомогою модуля simplepars


Recommended Posts

Доброго дня! хочу придбати модуль simplePars для прасингу товарів з сайтів постачальників

шукаю виконавця який може якісно заповнити мій магазин товарами

 

є 2 постачальники які надають іксмл файли для оновлення наявності і ціни (в цих файлах є назви описи і характеристики але це все в одній мові + нема супутніх товарів)

також є ще два які ніяких файлів не надають, потрібо скачати товари з їхнього сайту і закинути на мій

 

є такі нюанси:

1. вже раніше я закидував їхні товари собі на сайт, але десь полізли характеристики, деякі товари постачальники видалили в себе на сайті, деякі нові товари додали (тобто здебільшого треба оновити те що є а не просто створити нові товари, адже до цих товарів вже прописані сео юрл і якщо я не помиляюся не дуже добре видаляти сторінки які вже хоч якось проіндексувалися)

2. на сайті постачальників характеристики "не тримаютсься купи", є дуже багато дублів типу "потужність", "потужність ВТ", "потужність інстументу" і тд. Це все треба обєднати щоб не засмічувати магазин і щоб зручно потім було працювати з фільтрами (значення характеристик також мають бути в одному форматі - тобто якщо всі значення допусим 1000 Вт, то там де трапляється значення 1кВт його треба перевести в ВТ)

3. налаштувати за допомогою цього модуля аналіз цін конкурентів якщо це можливо (в мене впринципі є ще один модуль "поставщики" де це можна зробити)

 

прошу надсилайте пропозицію з ціною в особисті повідомлення.

було б добре домовитися про оплату за постачальника і робити оплату по факту виконаної роботи

мій сайт okt.in.ua

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


после парсинга для наведения порядка в Характеристиках, Вам сможет оперативно и качественно помочь модуль "Attribute Text Select"

 

 

может объединить не только Атрибуты, но и мульти-Значения атрибутов, при этом не теряя связи с Товарами

(модуль мульти-Язычный, так что не придется вводить данные по всем языкам. достаточно выбрать только один "админский") -

4_admin_merger-value.thumb.png.9c0e4aa92abc0f20b970fbd45357d08f.png

 

или массово поменять одно Значение на другое, включая префиксы/суффиксы, запятые/точки (пример в Значениях атрибута) -

5_admin_Edit_values-search_replace.thumb.png.0cfcff57db0901914b3015afcb54980e.png

 

или к примеру найти схожие по определенному признаку, используя встроенный Фильтр -

 

7_admin_search-value-like.thumb.png.543d51b4e6a79656493b795c13e46309.png

 

Змінено користувачем vier
добавил скринов для наглядности
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@weqtor Вам спочатку потрібно навести лад в характеристиках вашого магазину, уніфікувати їх так як вам потрібно, а вже потім ставити задачу в ТЗ щодо парсингу чи завантаження xml по вашому зразку. Але з практики скажу, що на сайті будуть потрібні і Потужність, Вт, Потужність кВт і навіть Потужність, к.с., зокрема на певні категорії товарів

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.