Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подарочные сертификаты (округление суммы в админке)


AnnValder

Recommended Posts

Здравствуйте! ocStore 1.5.5.1.2. На сайте используется две валюты - клиент видит рубль, а в админке устанавливаю цену в долларах.

 

Если смотреть список товаров или купонов, в карточке если была указана цена, например 12.84, то в списке именно она и отображается. А когда создаю подарочный сертификат, указываю сумму, например 25, в списке подарочных сертификатов она округляется до 30. У другого сертификата 75 округляется до 80, и так далее.

 

Подскажите, пожалуйста, где отменить вот это округление, чтобы в списке в админке видеть реальные цены подарочных сертификатов? Не получается найти. Спасибо большое заранее.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.12.2022 в 15:14, drOC сказал:

Можливо у вас просто податковий клас інший встановлено на сертифікати?

спасибо за ответ! В админке сертификаты, судя по всему, вообще с налогами не связаны. Может, где-то в файлах, но я не знаю где )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.