Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль для перекладу значень атрибутів


MrYorksman

Recommended Posts

В мене зовсім інша задача. Мені потрібно перекладати саме вручну і тільки Атрибути. Просто відобразити список значень і задати переклад

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.09.2022 в 00:24, MrYorksman сказал:

В мене зовсім інша задача. Мені потрібно перекладати саме вручну і тільки Атрибути. Просто відобразити список значень і задати переклад

 

если для того сайта, на который был куплен модуль по Атрибутам - "Attribute Text Select"

который может переводить Значения атрибутов (только по одному Значению) вот так -

 

7_admin_red_attrib.thumb.png.f700d7956a1f884adfdf704775c3b4b0.png

 

а Вам нужно именно Атрибуты (а не их Значения), то по той же аналогии можно изменить код в шаблоне Атрибутов Опенкарта, чтоб переводил так же и Атрибуты. (универсальным модификатором это сложно будет сделать для всех сайтов. вот в данном модуле и нет данного кода для Атрибутов).

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.09.2022 в 09:18, chukcha сказал:

Специально для вас создать мод для переводов атрибутов?
30$
 

Решение для перевода уже нашел на бурж маркетплейсе и купил, но чуть раньше, легко бы закал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.