Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

База IP адрес України для модуля CityManager


Recommended Posts

Подивіться http://sypexgeo.net/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.07.2022 в 11:44, Flint2000 сказал:

Подивіться http://sypexgeo.net/

Тут двився) не вірно визначаего для багатьох IP адрес(

Змінено користувачем AlexanderYuzkov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.07.2022 в 12:41, AlexanderYuzkov сказав:

Тут двився) не вірно визначаего для багатьох IP адрес(

В такому випадку без варіантів. Проблема в тому, що з мобільного інтернету в більшості випадків визначається не правильно і це проблема не сервісах визначення, а в операторах, які надають послуги зв’язку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.07.2022 в 13:56, Flint2000 сказал:

В такому випадку без варіантів. Проблема в тому, що з мобільного інтернету в більшості випадків визначається не правильно і це проблема не сервісах визначення, а в операторах, які надають послуги зв’язку

просто зустрічаю сайти на опенкарт де 100% попадання) в моєму випадку) думав може якісь інші бази стоять) дякую за відповідь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.07.2022 в 12:41, AlexanderYuzkov сказав:

Тут двився) не вірно визначаего для багатьох IP адрес(

Google явно пише в своїй докс

https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/managing-multi-regional-sites?hl=ru

 

Червоним навіть

 

Цитата

Не показывайте различные варианты контента в зависимости от IP-адреса посетителя. Определить таким образом местоположение нелегко, и этот метод неточен. Кроме того, это может затруднить сканирование вариантов вашего сайта для Google. Большинство роботов Google запускается из США, и мы не пытаемся указывать другие местоположения, чтобы обнаружить разные версии сайта. Используйте один из описанных здесь методов (атрибуты hreflang, альтернативные URL и прямые ссылки).


Суть в тому що визначити користувача можна тільки приблизно і відсоток визначання буде м'яко кажучи  "не дуже"
Я вже промовчу про VPN та тих українців котрі за кордоном (скільки каже статистика... 4-5 млн), але купляють в українських магазинах щось для своїх рідних котрі зосталися
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.07.2022 в 14:05, AlexanderYuzkov сказал:

просто зустрічаю сайти на опенкарт де 100% попадання)

До смены оператора 90% сайтов определяли моё местоположение как Харьков. Хотя я нахожусь в Киеве. Проблема оператора - пул IP адресов Триолана привязан к Харькову. И подобная ситуация у Воли.
Про мобильных операторов вообще молчу - там дичь дикая.
Для точного определения местоположения нужны скрипты гугла, с всплывающим уведомлением, типа "разрешить сайту отслеживать Ваше местоположение" и прочими радостями. По IP - задача практически невіполнимая.

Ну или как сделано в OLX - определять по IP (с большой вероятностью погрешности) но тут же спрашивать у пользователя: "Ваш город Городище?" - с последующим выбором города и области.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.07.2022 в 14:11, nogocuHoBuk сказав:

До смены оператора 90% сайтов определяли моё местоположение как Харьков. Хотя я нахожусь в Киеве. Проблема оператора - пул IP адресов Триолана привязан к Харькову. И подобная ситуация у Воли.
Про мобильных операторов вообще молчу - там дичь дикая.
Для точного определения местоположения нужны скрипты гугла, с всплывающим уведомлением, типа "разрешить сайту отслеживать Ваше местоположение" и прочими радостями. По IP - задача практически невіполнимая.

Ну или как сделано в OLX - определять по IP (с большой вероятностью погрешности) но тут же спрашивать у пользователя: "Ваш город Городище?" - с последующим выбором города и области.

 

100% відсотків згоден з вами, як і Google )))

 

 

В 28.07.2022 в 14:10, markimax сказав:

Не показывайте различные варианты контента в зависимости от IP-адреса посетителя. Определить таким образом местоположение нелегко, и этот метод неточен.

 

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.