Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Опанкарт на смартфон + "учёт склада това через опенкарт"


Recommended Posts

1) ищу возможность управлять сайтом (хотя бы частично) через андроид 

возможно Вы можете подсказать модуль или другие способы? 

 

2) занимаюсь оптом и есть необходимость для учёта товара в наличиие. Есть инет магазин с асортиментом, хотелось бы иметь возможность, через специальный модуль, принимать новые поступления на склад через приходную накладную (как 1с) через штрих сканер, а так же делать расходную накладную. 

 

Если кто то имел опыт с такой разработкой, что то типа "1с но только на опенкарт" — буду благодарен если Вы поделитесь опытом. 

 

Спвмибо 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.05.2022 в 04:32, NazarVen сказал:

1) ищу возможность управлять сайтом (хотя бы частично) через андроид 

возможно Вы можете подсказать модуль или другие способы? 

 

2) занимаюсь оптом и есть необходимость для учёта товара в наличиие. Есть инет магазин с асортиментом, хотелось бы иметь возможность, через специальный модуль, принимать новые поступления на склад через приходную накладную (как 1с) через штрих сканер, а так же делать расходную накладную. 

 

Если кто то имел опыт с такой разработкой, что то типа "1с но только на опенкарт" — буду благодарен если Вы поделитесь опытом. 

 

Спвмибо 

видел здесь модуль админка через телеграм бот....Попробуйте его

 

Я так понимаю это имеется ввиду, администрирование в смартфоне, где нет возможности с компа..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.