Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Создать новую страницу в TWIG


Recommended Posts

Доброего времени суток!

 

Есть страница с данными, для которой есть шаблон на TWIG. Я хочу, чтобы была бы возможность пустить в печать данную страницу, однако в другом дизайне, чем на сайте. Я не владею программированием, просто пользуюсь тем, что предоставлено великим интернетом =)))

Очень ли сложно создать печать-форму с другим дизайном на бумаге. Мне бы подошёл вариант новой старницы с новой twig, но с теми же данными, но как подключить я не знаю. 

 

Очень ли сложно такое сделать

 

Заранее благодарю...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не очень сложно, но вам нужны знания.

Можете посомтреть как работает печать инвойсов в админке, в заказах.

Также как вариант - создание формы pdf и заполнение ее с помощью php, специальными библиотеками типа pdftk

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, что ответили!

Решил вопрос при помощи css media print Скрыл на странице то, что надо вывести а на печати отображено всё супер. Спасибо

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.