Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка при изменении Статуса товара в Оpencart 3.0.3.8.


Recommended Posts

Друзья, подскажите пожалуйста, как исправить данную ошибку:
Если в Товарах, во вкладке Данные я устанавливаю Статус товара "Выключено", то на сайте выскакивает ошибка:

 

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 208Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 208Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 209

 

Когда обратно ставится Статус "Включено", то ошибка исчезает.
Именно такая ошибка возникает при действии с одним товаром, если меняю Статус товара в нескольких позициях, то эти ошибки множатся.
----------------
Оpencart 3.0.3.8.
php 7.4
Тема: eMarket 1.3.4. (лицензия)
----------------
Я с этих делах не силён, поэтому буду признателен за помощь в устранении этой проблемы.
За ранее благодарю!

Прикрепляю скрин, где видны 208 и 209 строки.

Скрин PicPik 1.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, Formdekor сказал:

Друзья, подскажите пожалуйста, как исправить данную ошибку:
Если в Товарах, во вкладке Данные я устанавливаю Статус товара "Выключено", то на сайте выскакивает ошибка:

 

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 208Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 208Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host183****/site.com/htdocs/www/catalog/model/extension/module/so_filter_shop_by.php on line 209

 

Когда обратно ставится Статус "Включено", то ошибка исчезает.
Именно такая ошибка возникает при действии с одним товаром, если меняю Статус товара в нескольких позициях, то эти ошибки множатся.
----------------
Оpencart 3.0.3.8.
php 7.4
Тема: eMarket 1.3.4. (лицензия)
----------------
Я с этих делах не силён, поэтому буду признателен за помощь в устранении этой проблемы.
За ранее благодарю!

Прикрепляю скрин, где видны 208 и 209 строки.

Скрин PicPik 1.jpg

Проблема в модуле софильтра. Отключите товары в нем

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.