Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кнопка печати счета


andreubekish

Recommended Posts

Добрый день!
В Заказах и в информации о заказах есть 2 кнопки счет на оплату и на доставку, при их нажатии открываются счета, надо нажать ctr+p и будет печать.
Как сделать что бы при нажатии на кнопки в заказах и в информации о заказе, он не открывал счет, а сразу начинал печатать?
Буду благодарен за помощь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, andreubekish сказал:

Добрый день!
В Заказах и в информации о заказах есть 2 кнопки счет на оплату и на доставку, при их нажатии открываются счета, надо нажать ctr+p и будет печать.
Как сделать что бы при нажатии на кнопки в заказах и в информации о заказе, он не открывал счет, а сразу начинал печатать?
Буду благодарен за помощь!

Гугл говорит что нужно js использовать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 часов назад, Dimasscus сказал:

Гугл говорит что нужно js использовать

Да я понимаю, я тоже нашел как сделать кнопку с JS при нажатии что бы печаталось, но эта кнопка находиться уже в invoice, тоесть JS делать просто комбинацию клавишь ctr+p
Я же спрашиваю про возможность не заходить в инвойс, а сделать это в order_list и order_info что бы не переходить в инвойс(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


44 минуты назад, andreubekish сказал:

Да я понимаю, я тоже нашел как сделать кнопку с JS при нажатии что бы печаталось, но эта кнопка находиться уже в invoice, тоесть JS делать просто комбинацию клавишь ctr+p
Я же спрашиваю про возможность не заходить в инвойс, а сделать это в order_list и order_info что бы не переходить в инвойс(

Я вообще то о другом

https://ru.stackoverflow.com/questions/1027709/Как-отправить-на-печать-страницу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.