Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Timeout waiting for output from CGI script & Script timed out before returning headers: php, referer:


Recommended Posts

Доброго вечора. Будь ласка, допоможіть вияснити в чім проблема. Перестав відкриватись сайт. Хостінг-провайдер постійно наголошує що не хватає потужностей тарифного плану, і я таким чином переходив на дорожчі, але це повторюється до безкінечності...Може хто підкаже нормальну хостінг-компанію для сайтів на опенкарт. Буду вдячний за будь-яку відповідь..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, voronlviv сказал:

Доброго вечора. Будь ласка, допоможіть вияснити в чім проблема. Перестав відкриватись сайт. Хостінг-провайдер постійно наголошує що не хватає потужностей тарифного плану, і я таким чином переходив на дорожчі, але це повторюється до безкінечності...Може хто підкаже нормальну хостінг-компанію для сайтів на опенкарт. Буду вдячний за будь-яку відпові

 

Доброго вечора. Вам варто змінити vps

 

https://turbohost.pro/ua

 

Гарного вечора

З повагою адміністрація.

 

 

 

 

 

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини назад, Ekaterina_Kislitsia сказав:

 

Доброго вечора. Вам варто змінити vps

 

https://turbohost.pro/ua

 

Гарного вечора

З повагою адміністрація.

 

 

 

 

 

 

 

 

немає детального опису тарифних планів...кіт в мішку

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.