Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Стандартный модуль отзывы настройка метаданных


Recommended Posts

Кто может пояснить пингвину, шо там надо писать? какие метаданные нужны для отзывов ?? Пример по возможности. всем спасибо за помощь

Backgr1 .jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 часов назад, DEVHUB сказал:

Делюсь информацией, приватной, в интернете такой нет. 

:-D Эту инфу я знаю))

Вопрос не в том, вопрос в том о чем можно писать в модуле "Отзывы" ))) Про тавар или про категории метатеги формируются исходя из типа категории и товара....а отзывы как сформировать ??))) типо " У нас на сайте самые лучшие отзывы" - это метатег дискрипшн ?)  явно не для этого разработчики опенкарт придумали эти настройки)) Понимаете о чем я ?))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Взять к примеру "Описание" ... Что можно написать для раздела "отзывы" в описании??))  где же нормальный советчик ?)  может просто тут на форуме мало специалистов кто реально разбирается в опенкарте?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Для каких это страниц формируются метатеги ?) хотябы понимать для чего они формируются...то понятно сразу станет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.