Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Підкатегорія в хлібних крошках


voronlviv

Recommended Posts

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як можна вивести підкатегорію в хлібних крошках на Ocstore 2.1. Зараз відображаються у вигляді "головна - категорія - товар", а потрібно "головна - категорія - підкатегорія - товар". Буду вдячний за будь яку відповідь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можливо тут є відповідь:

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, voronlviv сказал:

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як можна вивести підкатегорію в хлібних крошках на Ocstore 2.1. Зараз відображаються у вигляді "головна - категорія - товар", а потрібно "головна - категорія - підкатегорія - товар". Буду вдячний за будь яку відповідь.

частково.. можна додати усі залежністі  - - виробник, та категорії де цей товар ще відображується.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11 хвилину назад, chukcha сказав:

частково.. можна додати усі залежністі  - - виробник, та категорії де цей товар ще відображується.

я у вас ніби бачив подібний модуль для цього

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 хвилини назад, chukcha сказав:

частково.. можна додати усі залежністі  - - виробник, та категорії де цей товар ще відображується.

було б взагалі шикарно такі хлібні крошки як на розетці зробити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


все, тему можна закривати...вирішилось зовсім просто, треба було лише товарам назначити головною підкатегорію, а не категорію.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.