Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать страницу регистрации на сайте


Recommended Posts

Подскажите плз, как убрать страницу регистрации на сайте, оставить только авторизацию? Суть в том что клиент должен получать логин и пароль для авторизации на сайте

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, last_unknown сказал:

Подскажите плз, как убрать страницу регистрации на сайте, оставить только авторизацию? Суть в том что клиент должен получать логин и пароль для авторизации на сайте

Не знаю каково решение с точки зрения СЕО, но я бы сделал 301 редирект с регистрации на авторизацию да и все. Ну в шаблонах понятное дело подчистить.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


53 минуты назад, IIOIOIOII сказал:

Не знаю каково решение с точки зрения СЕО, но я бы сделал 301 редирект с регистрации на авторизацию да и все. Ну в шаблонах понятное дело подчистить.

Вот именно в шаблоне как подчистить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, last_unknown сказал:

Вот именно в шаблоне как подчистить

Легко. Открываете файлы шаблонов и "выносите" везде где упоминается регистрация. Мы ж тут не Ванги, не можем знать какой у Вас шаблон.

 

К примеру в дефолте штук 4-5 файлов шаблона затронуть. Пускай поправят ребята, если я не прав.

Змінено користувачем IIOIOIOII
уточнение
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
В 10.07.2021 в 15:26, IIOIOIOII сказал:

Легко. Открываете файлы шаблонов и "выносите" везде где упоминается регистрация. Мы ж тут не Ванги, не можем знать какой у Вас шаблон.

 

К примеру в дефолте штук 4-5 файлов шаблона затронуть. Пускай поправят ребята, если я не прав.

Спасибо! ШАблон дефолт 3.0

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.