Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Автоматическое обновление модификатора после изменения кода в twig


Recommended Posts

Я делаю изменения в файле header.twig, но после этого мне нужно в ручную обновить модификации в админке, чтобы изменения применились. Если я изменяю файлы css, то мне не нужно этого делать. Можно ли как-то сделать автоматическое обновление модификаций, чтобы постоянно не отвлекаться?

opencart 3x

Змінено користувачем nashivan
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


32 минуты назад, nikifalex сказал:

нет, нельзя. Но можно сменить процесс разработки.

Т.е. ну уберите модификаторы, либо меняйте в modification а потом переносите ваши доработки.

 

хорошо, еще один вопрос, чтобы применились изменения css нужно прожать ctrl+f5 в браузере и они появляются. как быть обычным пользователям? они же не делают жесткую очистку кеша и изменения у них не появляются.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 минут назад, nashivan сказал:

это в .htaccess ?

Можно и в нем.

Почитайте про кеширование в браузере и про способы управления этим кешированием.

https://developer.mozilla.org/ru/docs/Web/HTTP/Caching

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.