Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Где строчка расположена я прочитал политика безопасности


Recommended Posts

Вопрос, в обратной связи и тд где текст находится "Я прочитал Политика Безопасности и согласен с условиями" мне надо его поменять, а то не могу найти. Если идти по категории http://catalog/language/ru-ru/information/contact.php там нету =( я уже не знаю где это искать еще можно....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


так если вы знаток и нашли, то где??? по мимо того пути, что я думал будет там располагаться этот текст. Я лично ввел в поиске и не нашел этого текста 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


при оформлении заказа - смотреть text_agree в catalog\language\ru-ru\checkout\checkout.php

а на странице контактов стандартно никаких галок подвтерждений/согласий нет, это уже у автора вашего шаблона / страницы контактов уточняйте

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 26rus сказал:

так если вы знаток и нашли, то где??? по мимо того пути, что я думал будет там располагаться этот текст. Я лично ввел в поиске и не нашел этого текста 

может в настройках шаблона? раз нету в языковых файлах.

ну или вы действительно плохо искали

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.