Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

USPS тоже продолжает делать ошибку для меня


Recommended Posts

привет, я ввел форму three.zero.3.6, в расширении для начала доставки USPS добавьте имя пользователя, zip и заполните полностью необходимые данные, но все еще показывает ошибку (утверждение не удалось, имя пользователя / секретный ключ, возможно, неправильный), однако нет места для добавления секретной фразы для дополнения , помощь? Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 5/11/2021 at 9:40 AM, clarkrio said:

hello i entered form three.zero.3.6, in extension to start shipping USPS add username, zip omegle and fill in all required details, but still shows error (assertion failed, username / secret may not be correct) however no place to add a secret phrase for ome tv an add-on, help? Thank you 

isssue solved, thank you!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 9 months later...
  • 1 year later...
On 5/11/2021 at 9:40 AM, clarkrio said:

привет, я ввел форму three.zero.3.6, в расширении для начала omegle tv доставки USPS добавьте имя пользователя, zip и заполните полностью необходимые данные, но все еще показывает ошибку (утверждение не удалось, имя пользователя / секретный coomeet live ключ, возможно, неправильный), однако нет места для добавления секретной фразы для дополнения , помощь? Спасибо

thank you!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.