Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сколько tpl выводят категорию?


Wongamat

Recommended Posts

Добрый вечер. Версия ocStore 2.3.0.2.4

У меня Вопрос. В категориях и подкатегориях по разному выводится  описание, разные шрифты и далее. Смотрю в код. Вижу что этим div присвоены разные классы css. лезу в category.tpl.

Там прописаны те, что нужны. У меня вопрос, какой tpl кроме category.tpl это может выводить, конкретно подкатегории? Разве шаблон не один???

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 минут назад, Wongamat сказал:

Добрый вечер. Версия ocStore 2.3.0.2.4

У меня Вопрос. В категориях и подкатегориях по разному выводится  описание, разные шрифты и далее. Смотрю в код. Вижу что этим div присвоены разные классы css. лезу в category.tpl.

Там прописаны те, что нужны. У меня вопрос, какой tpl кроме category.tpl это может выводить, конкретно подкатегории? Разве шаблон не один???

 

 

 

Обычно один, но существуют модули произвольных шаблонов, например.

Или если речь про описание категорий, то может так криво добавлены тексты, с лишними стилями и тд.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vetroff сказал:

 

Обычно один, но существуют модули произвольных шаблонов, например.

Или если речь про описание категорий, то может так криво добавлены тексты, с лишними стилями и тд.

мб просто присвоен по классу ид категории типа product-category-65 и тп

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Wongamat сказал:

Добрый вечер. Версия ocStore 2.3.0.2.4

У меня Вопрос. В категориях и подкатегориях по разному выводится  описание, разные шрифты и далее. Смотрю в код. Вижу что этим div присвоены разные классы css. лезу в category.tpl.

Там прописаны те, что нужны. У меня вопрос, какой tpl кроме category.tpl это может выводить, конкретно подкатегории? Разве шаблон не один???

 

 

вы бы скинули сылку на сайт, так же посморите какой дизайн присвоен категории
http://joxi.ru/gmvevZquqX1lgr

Змінено користувачем Ptenec
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Ptenec сказал:

вы бы скинули сылку на сайт, так же посморите какой дизайн присвоен категории
http://joxi.ru/gmvevZquqX1lgr

Вылечил!

Присвоил дизайн категории по вашему скрину и все заработало! Спасибо большое!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.