Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Определить id_product из чпу


Recommended Posts

Добрый день, есть "сквозная" форма на всех страницах, ajaxoм отпрааляю запрос на контроллер, в самом контроллере я  отлавливаю  ссылку источник - $_SERVER['HTTP_REFERER'],

могу ли я как-нибудь получить product_id из этого url(HTTP_REFERER) если запрос был из страницы товара, грубо говоря мне нужно обратное декодирование из чпу

Змінено користувачем EliasKoch
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, nikifalex сказал:

прямым sql запросом в url_alias

Была идея конечно, думал может есть метод какой который элегантно все бы сделал за меня)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Может как-то в эту форму в зав. от того, на каком товаре находишься в данный момент - проставлять id в какой-нибудь hidden элемент. И его тоже передавать в аяксе

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Prooksius сказал:

Может как-то в эту форму в зав. от того, на каком товаре находишься в данный момент - проставлять id в какой-нибудь hidden элемент. И его тоже передавать в аяксе

мне не нужно именно в ajaxt ловить этот интпут так как придется много файлов перелопатить, грубо говря мне просто нужно знать страницу откуда пришел запрос и уж если этот запрос пришел со страницы товара то тогда искать product_id 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.