Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какртинка на десктопе и на мобильной версии отличается


Recommended Posts

Скажите пожалуйста. Выставляю фото в карточке товара. на десктопной версии и смотрится все хорошо, но если захожу с айфона - то показывается только часть картинки, остальную часть не видно. Что с этим делать?

Заранее спасибо!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 минут назад, istoremoscow сказал:

Скажите пожалуйста. Выставляю фото в карточке товара. на десктопной версии и смотрится все хорошо, но если захожу с айфона - то показывается только часть картинки, остальную часть не видно. Что с этим делать?

Заранее спасибо!

 

Размер изменить. Подправить верстку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26 минут назад, istoremoscow сказал:

Скажите пожалуйста. Выставляю фото в карточке товара. на десктопной версии и смотрится все хорошо, но если захожу с айфона - то показывается только часть картинки, остальную часть не видно. Что с этим делать?

Заранее спасибо!

 

 

Как вариант, задай в стилях в конце

@media(max-width:768px;) {
img {
	max-height: 100%;
    max-width: 100%;
    object-fit: contain;
  }
}

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если бы я еще понимал о чем речь) Я не понимаю, где именно этот стиль задать, как это делается?

Мне передали сайт, а я честно говоря в верстке не бум-бум. Пытаюсь методом тыка разобраться. 

Добавляю товар на сайт и вот столкнулся с этой проблемой. Хочется, чтобы помимо описания были картинки, а с картинками такая беда выходит)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 минуты назад, istoremoscow сказал:

Если бы я еще понимал о чем речь) Я не понимаю, где именно этот стиль задать, как это делается?

Мне передали сайт, а я честно говоря в верстке не бум-бум. Пытаюсь методом тыка разобраться. 

Добавляю товар на сайт и вот столкнулся с этой проблемой. Хочется, чтобы помимо описания были картинки, а с картинками такая беда выходит)

Тогда вам в тему услуг

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.