Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Создать и установить простой шаблон


Recommended Posts

И опять ключевое слово "простой"!

Уважаемый заказчик, позвольте нам определить степень сложности и возможности выполнения задуманного вами.

Например, раскрывающийся список <select> не поддается полной кастомизации. По крайней мере, мне не известны способы, работающие во всех браузерах.

Это я про 7d7af8a211304c6d82be50e.png

Можно изменить цвет треугольничка, цвет надписей в списке. Как изменить форму самого треугольника (или заменить его на другую фигуру) так чтобы это работало во всех браузерах я не знаю. Если это известно коллегам, то пусть меня поправят/научат. Впрочем, полную кастомизацию можно сделать, но это уже будет не <select>, а его имитация, и шаблон уже будет не "простой", а золотой.

А так здесь делают верстку страницы за $50. Как правило, нужно сверстать 5 страниц, итого $250.

Устроит?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.