Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сломал поиск, нужна ваша помощь


Recommended Posts

Вот так вот неожиданно обнаружил, что дефолтный поисковый движок приказал долго жить и на все запросы отгавкивается одним и тем же списком товаров.

Да и черт бы с ним, я уже давно купил себе замечательный модуль поиска с собственным движком, но вот проблема в том, что фильтрация по тегам товаров работает только с опенкартовским движком, а без тегов ну очень грустно.

Собственно, после чего сломалось - не знаю. С нуля переставить магазин - вообще не вариант.

Подскажите пожалуйста с чего начать раскопки, search.tpl не изменялся, сео-альясы поиска из базы уже вынес, с хтаксесом поэкспериментировал, куда дальше рыть - хз.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да, пардон, конечно же "catalog". впрочем, раз замена модели на коробочный вариант не помогла - посмотрите таки на контроллер:

catalog/controller/product/search.php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ну а джаваскрипт для поиска? \catalog\view\javascript\common.js

Возможно у вас там каким-то загадочным образом к поисковому запросу в строку добавляется один и тот же товар, вот и возвращает поиск одно и то же

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.