Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите с запуском Cron через модуль CSV Price Pro import/export OC2


Recommended Posts

Если смотреть на скрины, то я бы сделал так:

  1. В планировщике заданий на хостинге в выпадающем списке "Произвольная команда" выбрал бы версию PHP. Например, PHP 5.6.
  2. В поле "Команда выполнения" указал бы команду, которую дает вам модуль CSV Price Pro - /home/a/andreo78/mi-goods.ru/public_html/univ_import_cron.php k=cron_secure_key type=product profile=sklad
  3. Выбрал бы нужное расписание

Все, нажимаем кнопку "Добавить задание". После того, как все это сделаете, на той же странице можно будет запустить задание и проверить работоспособность. Единственное, на что хочу обратить внимание, так это на параметры cron_secure_key, type и profile. В модуле где-то есть эти значения и их нужно будет подставить во втором пункте. Как-то так. Пробуйте

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 5 weeks later...
В 08.11.2020 в 23:22, DariyGRAY сказал:

Если смотреть на скрины, то я бы сделал так:

  1. В планировщике заданий на хостинге в выпадающем списке "Произвольная команда" выбрал бы версию PHP. Например, PHP 5.6.
  2. В поле "Команда выполнения" указал бы команду, которую дает вам модуль CSV Price Pro - /home/a/andreo78/mi-goods.ru/public_html/univ_import_cron.php k=cron_secure_key type=product profile=sklad
  3. Выбрал бы нужное расписание

Все, нажимаем кнопку "Добавить задание". После того, как все это сделаете, на той же странице можно будет запустить задание и проверить работоспособность. Единственное, на что хочу обратить внимание, так это на параметры cron_secure_key, type и profile. В модуле где-то есть эти значения и их нужно будет подставить во втором пункте. Как-то так. Пробуйте

 

1.3.4.5.7.6.5.4.3.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

у меня пишет так. сталкивался ктото с этим? какой ему ключ нужен? где его взять?

 

##### Cron Request - EXPORT - 14/10/2022 09:59:11 #####

Incorrect secure key, process aborted - Input key:cron_secure_key - Expected key:
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.