Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать флажок


Recommended Posts

В разделе ОПЦИИ/ Флажок

Не знаю как это назвать, в системе называется флажок и типа того. Задача сделать так что бы их вообще не было , у нас перечисляются цвета которые  идут в комплекте нечего выбирать не надо! И в два ряда ) ! Кто может подсказать как это реализовать ?

 

 

2020-10-24_232816.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


34 minutes ago, lovliru said:

В разделе ОПЦИИ/ Флажок

Не знаю как это назвать, в системе называется флажок и типа того. Задача сделать так что бы их вообще не было , у нас перечисляются цвета которые  идут в комплекте нечего выбирать не надо! И в два ряда ) ! Кто может подсказать как это реализовать ?

 

 

2020-10-24_232816.png

 

Ну всё уже не отоброжаются переключатели 

input[type="checkbox"]{
    transform: scale(1.1);

на

input[type="checkbox"]{
    transform: scale(0.0);

но как сделать в два ряда ? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Более эффективно помогают ссылки на магазин, а не кусок фрески вырезанный не совсем удачно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Скрыть можно просто если выбор не нужен, в 2 ряда можно так же реализовать просто в блок поместить если не решите пишите помогу с этой задачей

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.