Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Редактирование карточек


Anna90

Recommended Posts

Здравствуйте! Нужен контент-менеджер для наполнения нового интернет-магазина на opencart3, а именно: редактирование существующих карточек - рассортировка по категориям, по необходимости добавление фото(есть сайт с которого можно сохранять), корректировка наименования и описания, проставления атрибутов. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Анна, 

On 14.10.2020 at 10:42, Anna90 said:

Здравствуйте! Нужен контент-менеджер для наполнения нового интернет-магазина на opencart3, а именно: редактирование существующих карточек - рассортировка по категориям, по необходимости добавление фото(есть сайт с которого можно сохранять), корректировка наименования и описания, проставления атрибутов. 

Я написала Вам в личку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.10.2020 в 10:42, Anna90 сказал:

Здравствуйте! Нужен контент-менеджер для наполнения нового интернет-магазина на opencart3, а именно: редактирование существующих карточек - рассортировка по категориям, по необходимости добавление фото(есть сайт с которого можно сохранять), корректировка наименования и описания, проставления атрибутов. 

Добрый, Используйте АОП и подобное, раз в 10 быстрее

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, AWARO сказал:

Добрый, Используйте АОП и подобное, раз в 10 быстрее

установили Batch Editor 0.4.8, удобнее, конечно, но все равно в каждую карточку надо зайти. Я чайник, но программеры установили этот модуль как "самый удобный")

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 минуты назад, Anna90 сказал:

но все равно в каждую карточку надо зайти

Просто не разобрались пока. Он и называется Batch Editore (массовое редактирование) потому что позволяет разом производить изменения в большом количестве товара.

Я бы вам рекомендовал ютьюб. Там полно инструкций по его использованию.

Нагляднее некуда ))))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.