Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модули доставки


Recommended Posts

У меня в настройках на сайте был установлен запрет набирать товар без регистрации.

Сделал разрешение - появился выбор по России, но, как и на локалке - стоимости нет!

На все товары веса установлены (другие модули работают!).

Вот посмотрите, пож-ста

Страница выбора способа доставки

Свяжитесь со службой поддержки eDost, они помогут. я сей не помню. У меня все сразу заработало.. пока нет времени.. если не что-то не выйдет, через день -два скажу.. гляну..
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Свяжитесь со службой поддержки eDost, они помогут. я сей не помню. У меня все сразу заработало.. пока нет времени.. если не что-то не выйдет, через день -два скажу.. гляну..

Спасибо за совет: обратился вчера вечером, дал запрошенные данные для входов где надо, и сегодня уже все летает!
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Доброго дня. Поставил модуль edost, все считает. Но есть одно но, не передает габарит, считает только по весу. Вес берет с сайта. Вопрос, кто сталкивался? смогли решить??

Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.