Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сортировка по цене по умолчанию в опенкарт 3


semen78

Recommended Posts

Всем привет! 

Как сделать что бы по умолчанию, товар в категориях сортировался по цене от низкой к высокой?

Нашел тему 2010 года, там такое решение:

 

Цитата

Я знаю :oops:открываем файлик/catalog/controller/product/category.phpнаходим там гдето с 64й строчки такую надпись------------------------------------------------------------------------ if (isset($this->request->get['sort'])) { $sort = $this->request->get['sort']; } else { $sort = 'pd.name'; }------------------------------------------------------------------------меняем $sort = 'pd.name'; на $sort = 'p.price' если хотите сортировать по убыванию тогда меняем------------------------------------------------------------------------ if (isset($this->request->get['order'])) { $order = $this->request->get['order']; } else { $order = 'ASC'; }------------------------------------------------------------------------меняем $order = 'ASC'; на $order = 'DESC' можно менять такие значения $sort = 'pd.name'; - по Имени $sort = 'p.price'; - по Ценам$sort = 'rating'; - по РейтингуНаправление $order = 'ASC'; - от А до Я (Низкому)$order = 'DESC' - от Я до А (Высокому)

 

Но в опенкарт 3 такого уже не нашел.

Змінено користувачем semen78
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Решение:

Цитата

 

/catalog/controller/product/category.php

Находим строчку:


$sort = 'p.sort_order';

Сортировка opencart

В этой строчке меняем ‘p.sort_order’ на нужный вариант:

Виды сортировок
‘pd.name‘, — сортировка по имени.
‘p.model‘, — сортировка по модели.
‘p.quantity‘, — сортировка по количеству.
‘p.price‘, — сортировка по цене.
‘rating‘, — сортировка по рейтингу.
‘p.sort_order‘, — сортировка, которая стоит по умолчанию.
‘p.date_added‘ — сортировка по дате добавления.

Что бы изменить порядок (убывание/возрастание), меняем


$order = 'ASC';

 

где DESC — сначала новые, потом старые,
а ASC — сначала старые потом новые.

 

 

оказывается все так и было как и привел в первом посте, просто было мутно написано (:

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.