Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

BD oc session


murovoz

Recommended Posts

Всем доброго времени суток! Прошу помощи в данном вопросе.
В базе данных opencart 3.0.2.0, сильно загружен параметр oc_session 161 mb, я так понимаю что это не очень хорошо. Хотелось бы знать насколько это вредно или я зря паникую. Если все же вредно, возможно с этим что либо сделать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


если в мусорку (truncate) - слетит авторизация у всех текущих пользователей

плюс придется повторять периодически

 

лучше модификатором

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Сделал копию базы, в копии очистил oc_session , подменил сайту базу, как бы все работает но сразу заметил одну особенность, при редактировании карточки товара в админке все сохраняется, а на сайте не выводит изменения! О как. Подкинул сайту старую базу, все сразу заработало. Не все так просто, нуно репу почесать! Удалять тупо не вариант! Есть еще варианты?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо, разобрался, правильно подменил базу очистил копию все работает! Вставил clean-session-db-oc3.ocmod.xml испытал на копии, тоже работает! Остановился на clean-session-db-oc3.ocmod.xml !
Всем спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.