Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оптимизация SQL запроса от фильтра товаров


Recommended Posts

56 минут назад, Varov сказал:

@SooR Насколько ваш фильтр будет болезненно интегрировать в тему journal3? Был ли опыт работы с этой темой?

Опыт был, после трёх правок все работает стабильно. Правки я делаю бесплатно.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Varov сказал:

 

Запросто прежнему выполняется больше 3 секунд, возможно @Yoda прав и реально надо поставить другой фильтр и не мучиться с тем что есть

 

А сейчас обидно было. Я таких как у вас болей и печалей в месяц уже пять лет вижу по двадцать штук. И вы ща тут говорите возможно!
Сходите на kowork - там возможно вам расскажут про возможно!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, Yoda сказал:

 

А сейчас обидно было. Я таких как у вас болей и печалей в месяц уже пять лет вижу по двадцать штук. И вы ща тут говорите возможно!
Сходите на kowork - там возможно вам расскажут про возможно!

 

Не хотел никого обидеть:) но если так случилось, то извините. Последовал совету и поставил другой модуль, он действительно работает быстрее, осталось разобраться

Змінено користувачем Varov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.