Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Товар как опция без возможности покупки отдельно


Leo2

Recommended Posts

Есть товар, который продается только вместе с другим товаром. Нужно сделать его описание, но запретить к покупке отдельно.
Там можно сделать средствами OC 2.3 pro?

 

Я пока решил сделать отдельную информационную статью по этому товару (в разделе блог или новости), и давать ссылку на нее в карточках основного товара, и прописать дополнительный товар как опцию. Но может быть есть другое, более красивое решение?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Leo2 сказал:

Есть товар, который продается только вместе с другим товаром. Нужно сделать его описание, но запретить к покупке отдельно.
Там можно сделать средствами OC 2.3 pro?

 

Я пока решил сделать отдельную информационную статью по этому товару (в разделе блог или новости), и давать ссылку на нее в карточках основного товара, и прописать дополнительный товар как опцию. Но может быть есть другое, более красивое решение?

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.