Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Примечание к товару при оформлении.


Recommended Posts

3 часа назад, yurabr сказал:

Здравствуйте.

Собственно, подскажите, как добавить на странице оформления заказа поле ввода для каждого товара. 

Спасибо.

опция текст к товару

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 часов назад, AWARO сказал:

опция текст к товару

Ок. Спасибо. Опции - стандартная штука и лучше пользоваться стандартными делами. 

Но, все же, как сделать, чтобы это можно было менять именно при оформлении заказа.

Теоритически нужно перенести с product.twig

<div class="form-group {{option.required ? 'required'}} col-xs-12">
<label class="option__group-name" for="input-option{{option.product_option_id}}">{{ option.name }}</label>
<textarea name="option[{{option.product_option_id}}]" rows="5" placeholder="{{ option.name }}" id="input-option{{option.product_option_id}}" class="form-control" data-name="{{option.name}}">{{option.value}}</textarea>
											</div>

в оформление.

А что дальше?

Подскажите, если не очень трудно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хотя, решение с опциями мне, все таки, не очень нравится. 

Я не знаю, к какому товару клиенту нужно будет прописать это примечание, а опцию (особо не нужную) придется делать ко всем товарам.

Так, все же, как сделать поле для ввода коментария к товару именно на странице оформления заказа?

Или мне сразу в платные :) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.