Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не добавляет товар в корзину из карточки


arxrs

Recommended Posts

Есть такая проблема с сайтом на opencart 3, ссылку на сайт готов в личку скинуть тут просто светить бы не хотел.

Если нажать на кнопку " В корзину" в каталоге товаров, товар добавляется в корзину,

но вот при нажатии на кнопку "В корзину" в самой карточке товара нажатие кнопки визуально происходит, но товар в корзину не добавляется.

Заранее благодарен за помощь.

Мне бы понять в какую сторону копать.

Модификаторы все отключал, не решило проблему.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, arxrs сказал:

Есть такая проблема с сайтом на opencart 3, ссылку на сайт готов в личку скинуть тут просто светить бы не хотел.

Если нажать на кнопку " В корзину" в каталоге товаров, товар добавляется в корзину,

но вот при нажатии на кнопку "В корзину" в самой карточке товара нажатие кнопки визуально происходит, но товар в корзину не добавляется.

Заранее благодарен за помощь.

Мне бы понять в какую сторону копать.

Модификаторы все отключал, не решило проблему.

 

Добрый день! 

Возможно в товаре есть обязательные опции которые скрыты в карточке (или удалены). При добавлении оно видит обязательную опцию, поэтому может не добавлять :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.