Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Определить браузер и тип устроства


Recommended Posts

Всем привет. Как можно интерпретировать исходные данные во вкладке дополнительно в заказах. ip это понятно. Все что ниже я не могу понять, такое впечатление что все что было там указано. Не понтяно как выделить браузер, устройства, язык. Обьясните кто знает как это разобрать. 

image.thumb.png.513ab6b5733a4db7e706e73ad421088d.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, IluaTsvetkov2019 сказал:

Всем привет. Как можно интерпретировать исходные данные во вкладке дополнительно в заказах. ip это понятно. Все что ниже я не могу понять, такое впечатление что все что было там указано. Не понтяно как выделить браузер, устройства, язык. Обьясните кто знает как это разобрать. 

image.thumb.png.513ab6b5733a4db7e706e73ad421088d.png

Это то что получает ваш сайт, сервер, от клиента в свои заголовки. IP адрес клиента, Браузер с которого оформлял заказ и язык

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

конкретно по этой записи - зашли через браузер chrome версии 70.0.3538 с устройства x-treme_pq20 на ос android версии 8.1

но в целом, то что приходит в user_agent - может быть "левым" и далеким от действительности

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.