Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Удаление товаров.


Recommended Posts

Товарищи) Вопрос, наверное банальный, но нужный. Если удалять фото товара (около 3-5 тыс.), это сильно БД захламит?

Дело в том, что сейчас товар по одному поставщику не нужен (он отключен), только место на хостинге занимает. Вот думаю, удалить только папки с фото, они же больше всего места занимают. Это в дальнейшем, сильно скажется на загрязнении базы?  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, Gariks сказал:

Товарищи) Вопрос, наверное банальный, но нужный. Если удалять фото товара (около 3-5 тыс.), это сильно БД захламит?

Дело в том, что сейчас товар по одному поставщику не нужен (он отключен), только место на хостинге занимает. Вот думаю, удалить только папки с фото, они же больше всего места занимают. Это в дальнейшем, сильно скажется на загрязнении базы?  

А при чем здесь БД и папки с картинками на хостинге??? От того что вы удалите папки с картинками на хосте в БД ничего от того не поменяется

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.