Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемма с категориями


Recommended Posts

image.png.e4bd44787e58d74e6f070e6ba79e3452.png

Нужно найти Женские > Кроссовки Adidas(Такая категория тоже созданна) но такой вариант не даётся, а если так писать, нужная категория не создается. Хоть вопрос и глупый, но подскажите пожалуйста, что делать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, onyx144 сказал:

image.png.e4bd44787e58d74e6f070e6ba79e3452.png

Нужно найти Женские > Кроссовки Adidas(Такая категория тоже созданна) но такой вариант не даётся, а если так писать, нужная категория не создается. Хоть вопрос и глупый, но подскажите пожалуйста, что делать

вы пробовали ввести "Кроссовки Adidas" , там выпадут все категории с таким названием, а вы выбирайте ту, что в " Женские" будет , т.е. выберите "Женские > Кроссовки Adidas"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Seriusis сказал:

вы пробовали ввести "Кроссовки Adidas" , там выпадут все категории с таким названием, а вы выбирайте ту, что в " Женские" будет , т.е. выберите "Женские > Кроссовки Adidas"

Проблемма в том, что на скрине, я так и делаю. Но их в вариантах просто нет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, onyx144 сказал:

Проблемма в том, что на скрине, я так и делаю. Но их в вариантах просто нет

видно совпадений много, лимит поменяйте в файле admin/controller/catalog/category.php  http://prntscr.com/sfg5ib

на число побольше, например, 20

И модификаторы обновить, если не будет видно изменений

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.